·
ltru
Klasikinės Homeopatijos Centras
Gydymas · Mokymas · Mokslinė veikla

Gydymas

Klasikiniu homeopatiniu gydymo metodu galima gydyti kiekvieną ligą, visiems to norintiems žmonėms, nuo gimimo iki gilios senatvės. Pavyzdžiui, galima gydyti tokias ūmines ligas kaip ryklės uždegimas, sloga, gripas, ausų uždegimas, bronchitas, plaučių uždegimas, viduriavimas ir daug kitų. Gydant ūminius negalavimus sveikstama labai greitai ir efektyviai, be šalutinių poveikių ir be ligos pasikartojimo rizikos po keletos dienų. Homeopatiniu metodu galima gydyti ir pačias įvairiausias lėtines ligas įvairiose ligos stadijose.
Klasikinė homeopatija gydo kitaip nei tradicinė medicina. Jums įprasta gauti gydymą skirtingais vaistais, tai yra kiekvienam jus kamuojančiam negalavimui po vaistą. Pavyzdžiui, vienas vaistas sąnarių skausmui, kitas – padidinto kraujospūdžio ligai gydyti, trečias nemigai, ketvirtas skrandžio skausmui, atsiradusiam dėl gydymo vienu iš aukčiau minėtų vaistų. Po kiek laiko ima trikti kepenų veikla, tuomet paskiriamas dar vienas vaistas ir taip toliau, kol, galiausiai, organizmas nebeatlaiko. Klasikinis homeopatas skiria vieną homeopatinį vaistą vienam žmogui. Šį vaistą parenka labai kruopščiai įvertindamas visus to žmogaus negalavimus, visus simptomus, kuriais pasireiškia negalavimai. Simptomai yra organizmo signalai apie jame vykstančius sutrikimus. Tai gali būti fiziniai simptomai: skausmas, reakcija į šaltį ar šilumą, prakaitavimas, odos spalvos pasikeitimas, odos bėrimas, jo pobūdis ir lokalizacija ir daug kitų. Taip pat vertinama ir emocinė žmogaus būklė: nerimas, baimės, pyktis ir kiti. Gydytojui labai svarbu, kaip jūs regauojate į aplinką, kokie kyla fiziniai ir emociniai simptomai organizme. Nepamirškite aptarti su gydytoju ir tų savo problemų, apie kurias yra sunku kalbėti. Gydytojas yra tam, kad padėtų Jums.
Įvertinęs simptomų visumą, gydytojas parenka vieną homeopatinį vaistą, vaisto stiprumą ir nurodo, kokiu dažniu vaistą vartoti. Labai svarbu yra tolesnė gydymo kontrolė, kuri paskiriama po kelių dienų (jei liga ūminė), arba po 2-6 savaičių (jei liga lėtinė). Pavyzdžiui, gydant lėtinę ligą, pirmąją savaitę jautėte pagerėjimą, o vėliau negalavimai grįžo, jokių papildomų simptomų neatsirado. Tai reiškia, kad homeopatinis vaistas parinktas teisingai, tačiau negalavimai pilnai neišnyko, nes vaistas nebuvo pakankamai stiprus. Tada gydytojas paskiria tą patį, tik dar stipresnį vaistą, koreguoja vaisto vartojimo dažnį. Tas vaistas, skiriamas vienam žmogui lėtinių ligų gydymui, visada yra jo konstitucinis arba genetinis vaistas. Šis vaistas yra ir kaip pirmos pagalbos vaistas ūminėms ligoms, gydyti. Pavyzdžiui, vaikui paskirtas konstitucinis homeopatinis gydymas dėl jį kamavusios egzemos ir lėtinio viduriavimo. Vaikas pasveiko. Po kurio laiko vaikas sukarščiavo. Tuomet ištirpinate turimo konstitucinio vaisto žirnelį pusėje stiklinės vandens ir duodate kas 5 minutės po šaukštelį vandens, kuriame ištirpintas vaistas (vanduo gali buti kambario temperatūros, gali būti šiltesnis, gali būti vėsesnis, galima vaistą tirpinti ir arbatoje). Daugumoje atvejų konstitucinis vaistas padės įveikti karščiavimą per 2-3 valandas. Jeigu karščiavimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją dėl gydymo patikslinimo.
Pirmoji konultacija pas gydytoją klasikinį homeopatą užtruks 1,5- 2 valandas. Kontrolinė konsultacija nuo pusės valandos iki vienos valandos.
Konsultacijos mokamos.
Klasikinės Homeopatijos Centras. Švenčionių g. 63A, LT-15168 Nemenčinė
Telefonas +37065599946, el. paštas info@homeopath.lt